k2FtbBdWr1

Форми фізичного виховання в умовах карантину

Зміцнення здоров’я та збереження високої працездатності – компоненти професійної підготовки майбутніх економістів. Так, кваліфікований фахівець в своїй галузі, повинен бути обізнаний і в галузі фізичної культури, яка є основним засобом фізичного вдосконалення особистості.

Сьогодні, в умовах дистанційного навчання кафедра фізичного виховання та спорту розпочинає онлайн-проект «Зроби крок назустріч спорту!».

Першими приєднались викладачі кафедри менеджменту та бізнесу, зокрема, к.е.н., доцент Василик Сергій Костянтинович та студенти факультету менеджменту і маркетингу (група 6.03.073.040.20.6).

В рамках онлайн-проекту проведено фізкультхвилинки (комплекси рухових вправ), що сприяють підвищенню та збереженню розумової активності студентів, попередженню перевтоми, відновленню працездатності.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.