k2FtbBdWr1

Пішов із життя видатний український спортсмен, завідувач кафедри здорового способу життя і безпеки життєдіяльності ХНЕУ ім. С. Кузнеця Маракушин Андрій Ігорович: університет співчуває …

29 січня 2023 року закінчився життєвий шлях кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, полковника, майстра спорту України, завідувача кафедри здорового способу життя і безпеки життєдіяльності ХНЕУ ім. С. Кузнеця МАРАКУШИНА АНДРІЯ ІГОРОВИЧА

Андрій Ігорович був професіоналом своєї справи, який багато зробив для спортивного розвитку нашого університету. Саме завдяки його неабиякій силі, мужності, рішучості та блискучому управлінню багато наших студентів посідали призові місця на спортивних змаганнях, прославляючи ім’я ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Це трагічна та шокуюча новина для нашого університету.

Адміністрація університету, профспілковий комітет та всі, хто знав цього чудового викладача, керівника, спортсмена, цю сильну та вольову людину, відчувають безмірну скорботу і висловлюють глибокі співчуття дружині, донці, родичам померлого.
Пам’ять про Андрія Ігоровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.